Apie mus

Veikla

SĄMONINGŲ SANTYKIŲ STUDIJA – tai unikali savęs pažinimo erdvė, gimusi iš ilgametės dviejų moterų – saviugdos trenerės Ramintos ir vedų astrologės Shanti Viktorijos draugystės. Savo veiklą pradėjome 2014 m. nuo seminarų moterims apie darnius santykius su vyrais. Netrukus supratome, kad be sąmoningo bendravimo įgūdžių, moterys privalo išsiugdyti šiltus, pagarba ir meile paremtus santykius pačios su savimi. Tik taip jos geba santykiuose išsiskleisti nuoširdžiai ir visapusiškai! Laikui bėgant ir patirčiai besikaupiant mūsų studijos veikloje atsirado savivertės pamokų, saviugdos seminarų ciklų ir grupių, praktinės astrologijos kursų, meditacijų ir kitų moteriškų praktikų.

Nuo 2017 m. Į seminarus, saviugdos ir meditacijos grupes, stovyklas kviečiame visus – moteris ir vyrus, norinčius augti, pažinti savo autentišką tiesą, sustiprėti unikalume ir žengti į svarbiausiuosius gyvenimo santykius nuoširdžiai, su tikrumu ir meile. Mes mokome, kad gyvenimas yra per trumpas, jog nugyventume jį puse širdies ir dar trumpesnis, kad pamestume save kasdienybės šurmulyje! Kviečiame pasišvęsti tam, kam išties verta pasišvęsti – išlaisvintos sielos jėgai ir grožiui! ​

Mes mokome, kad gyvenimas yra per trumpas, jog nugyventume jį puse širdies ir dar trumpesnis, kad pamestume save kasdienybės šurmuly! Kviečiame moteris pasišvęsti tam, kam išties verta pasišvęsti – išlaisvintos sielos jėgai ir grožiui!

Sąmoningų santykių studijos įkūrėjos,
Raminta Lapinskaitė ir Shanti Viktorija


 

Mokytojos

Mūsų studijoje grupinius renginius veda ir individualiai konsultuoja saviugdos, santykių, astrologijos ir kitų asmeninio augimo sričių profesionalės, iš visos širdies atsidavusios atsidavusios sąmoningumo praktikai!

RAMINTA LAPINSKAITĖ

VŠĮ Sąmoningų santykių studija vadovė,
saviugdos trenerė, koučingo specialistė.

INDRĖ STRAŠEVIČĖ

Jogos studijos BODHI vadovė,
jogos ir meditacijos trenerė

SHANTI VIKTORIJA

Sąmoningų santykių trenerė,
Vedų astrologė, tantros praktikė

 

Atsiliepimai apie mus

Siekiame, kad mūsų veikla būtų prasminga, lavintų samoningumą, įkvėptų ir padrąsintų moterį visuose jos gyvenimo etapuose. Norėdamos augti savo veikloje su malonumu išklausytume Jūsų įspūdžius ir pasiūlymus, o Jums leidus, pasidalintume Jūsų patirtimi ir su kitomis moterimis. [Daugiau]