Geriausia dovana mamai- prasmingas laikas sau!

Siekiate, kad mama susipažintų su naujais žmonėmis ir pabendrautų prasmingomis temomis?

Būsite laimingi, kai mama išlavins geros savijautos įgūdžius, išmoks rūpintis savo vidiniais poreikiais?

Linkite mamai geros emocinės ir dvasinės sveikatos – mūsų renginiai puoselėja šią vertybę!

 
 

Taigi, jei norite maloniai nustebinti savo mamą ir Motinos dienos proga praturtinti jos gyvenimą naujomis patirtimis, tuomet ši dovanos idėja kaip tik jums:

 

 

Picture

      Padovanokite mamai tai, ko ji niekada nepamirš – VERTINGO LAIKO SAU, GEROS SAVIJAUTOS            ĮGŪDŽIUS, PRASMINGĄ BENDRAVIMĄ, NAUJAS SĄMONINGOS GYVENSENOS ŽINIAS. Juk        visi norime, kad mūsų mamos būtų laimingos ir gerai jaustųsi.  


 

 

 Vienkartinis apsilankymas Sąmoningų santykių studijos renginiuose:

SĄLYGOS: už šį dovanų kuponą Jūsų mama galės išsirinkti bet kurį vieną darbo dienos vakaro renginį jai patogiu laiku ir jame sudalyvauti – tai gali būti meditacijos treniruotė, kelionė gongų garsu, saviugdos seminaras moterims, kitas vakaro renginys. Daugiau informacijos apie renginius rasite mūsų KALENDORIUJE.

GALIOJA APSILANKYMUI VISĄ GEGUŽĖS IR BIRŽELIO MĖNESĮ.

INVESTICIJA: 20 EUR

 

 

4 kartų apsilankymas Sąmoningų santykių studijos renginiuose:

SĄLYGOS: už šį dovanų kuponą Jūsų mama galės išsirinkti bet kuriuos keturis darbo dienos vakaro renginius jai patogiu laiku ir juose sudalyvauti – tai gali būti meditacijos treniruotės, kelionės gongų garsu, saviugdos seminarai moterims. Taip pat šis dovanų kuponas suteiks Jūsų mamai galimybę dalyvauti 4 savaičių trukmės meditacijos ir vidinės ramybės kursuose arba 4 savaičių trukmės saviugdos grupėje moterims, skirtoje lavinti meilės sau ir kasdienės geros savijautos įgūdžius. Daugiau informacijos apie renginius rasite mūsų KALENDORIUJE.

GALIOJA VISĄ GEGUŽĖS IR BIRŽELIO MĖNESĮ.

INVESTICIJA: 60 EUR

 

 

Daugiau informacijos: samoningisantykiai@gmail.com / +37063989939

SUSISIEKITE SU MUMIS – MES PADĖSIME JUMS NUTARTI, KURI DOVANA JŪSŲ MAMAI PATIKS LABIAUSIAI…

Po išankstinio bankinio pavedimo Jūsų nurodytu el.paštu atsiųsime dovanų kuponą su Jūsų mamos vardu. Jį galėsite atspausdinti ir įteikti mamai.