Seminarų ciklas „Giminės medžio stprinimas“

GIMINĖS MEDŽIO STIPRINIMAS 
SU MALDOS RITUALU

Moteriškumo prigimtis

 

Ar žinote, kad sąmoningas ryšys su protėviais yra neišsenkantis meilės, harmonijos ir palaikymo resursas mūsų asmeniniame ir šeimyniniame gyvenime?

O ar kada teko susidurti su tuo, kad neįsisąmoninti protėvių išgyvenimai, jų patirtas santykių skausmas, neišmoktų pamokų kartėlis kaip kraujas teka mūsų venomis ir yra perduodamas iš kartos į kartą?

Ar susimąstėte, kad parodžiusios dėmesį toms skaudančioms protėvių patirtims, PRISILIETUSIOS PRIE JŲ MALDA IR GERA VALIA, mes ne tik gydom giminės žaizdas, bet gyja ir mūsų pačių asmenybės bei santykių žaizdos, taip pat jų nebeperduodam savo vaikams?

Kviečiame susiburti bendram giminės medžio gydymo procesui praktiniame seminare „Giminės medžio stiprinimas ir gydymas“. Jo metu savyje atkursime ryšį su 7 protėvių kartomis pagal mamos ir tėvo liniją. Sąmoningu prisilietimu prie giminės energetikos, mes subtiliai atversime giminės lauką. Gydydamos jį, mes gydome SAVO PAČIŲ ŠAKNIS. Šio vidinio darbo dėka visa giminė STIPRĖJA, TVIRTĖJA, SVEIKSTA, nuo to stiprėjame ir sveikstame mes pačios.

SEMINARO METU:

  • sužinosime, kokią įtaką mūsų asmenybei turi kiekviena iš 7 protėvių kartų;
  • identifikuosime, kuriai mūsų giminės kartai ir probleminei mūsų gyvenimo situacijai reikia skirti daugiau dėmesio;
  • gausime specialistų rekomendacijas, kaip galime darbuotis savo giminės labui individualiai ir taip sustiprinti save protėvių palaikymo galioje;
  • apsijungsime į bendrą giminės medžio gydymo ritualą (giminę gydysime malda, deginsime žvakeles ir siųsime gerą valią savo septynių kartų protėviams iš mamos ir tėvo pusės).

Pagal Vedų tradiciją, MŪSŲ LIKIMĄ VEIKIA SEPTYNIOS PROTĖVIŲ KARTOS.  „Į žmogaus asmenybę kiekviena karta įneša kitokį aspektą. Vienas aspektas – gebėjimas gauti žinias ir mokytis; kitas – kurti santykius, grožį, harmoniją šeimoje. Yra karta, atsakinga už gebėjimą puoselėti talentus. Šiuos dalykus vysto skirtingos mūsų protėvių kartos, tik mes nežinome, kaip visiems šiems asmenybės ir jos santykio su aplinka aspektams įtaką daro mūsų protėviai.“ (Marina Strekalova – mokytoja, terapeutė, giminės energetikos specialistė www.marinastrekalova.com)

Įžymus šių laikų vokiečių mokslininkas terapeutas Bertas Helingeris, plačiai pripažįstamo ir taikomo psichoterapinio metodo „šeimos konsteliacijos“ autorius, ĮRODĖ, kad skausminga protėvių patirtis pasilieka informaciniame giminės lauke ir veikia kiekvieno giminės nario charakterį, formuoja jo likimą. Mokslininkas taip pat nustatė, kad 7 protėvių kartos, iš viso 126 protėviai daro poveikį žmogaus gyvenimui.

SEMINARĄ VEDA Raminta Lapinskaitė saviugdos trenerė, koučingo specialistė, meditacijų mokytoja: „Dalinuosi žiniomis apie giminę ir į grupinius giminės gydymo ritualus reguliariai kviečiu moteris, nes jaučiu, kad mums, šiuolaikinėms miestietėms, gyvybiškai būtinas sąmoningas ryšys su protėviais. Jis mus PALAIKO, STIPRINA, ĮGALINA, tačiau jau ne visos tą žinome , jaučiame, patiriame… Giminė yra mūsų jėga, meilės ir tvirtybės šaltinis, o atkūrusios ryšį su ja mes tampame išmintingesnės, labiau harmoningos, taikesnės ir pagarbesnės santykiuose su vyrais. Kiekviena esame verta šių gyvenimo dovanų sau ir savo šeimai.“

Su savimi turėkite žvakelę –  šventinta būtų nuostabu, tačiau puikiai tiks ir paprasta kapų žvakė.

Iki susitikimo moteriškoje protėvių atminimo šventėje!


Seminaras. GIMINĖS MEDŽIO STIPRINIMAS su maldos ritualu

Trukmė: 3 val
Lektorės: Raminta Lapinskaitė

Seminaro data: Kalendoriuje