Seminarų ciklas „Giminės medžio stprinimas“

GIMINĖS MEDŽIO STIPRINIMAS
SU RITUALINIU PIEŠIMU

Ar jau pajutote, kad sąmoningas ryšys su protėviais yra neišsenkantis meilės, harmonijos ir palaikymo resursas mūsų asmeniniame ir socialiniame gyvenime?

O ar žinote, kad neįsisąmoninti protėvių išgyvenimai, jų patirtas santykių skausmas, neišmoktų pamokų kartėlis kaip kraujas teka mūsų venomis ir yra perduodamas iš kartos į kartą?

Ar susimąstėte, kad parodžiusios dėmesį toms skaudančioms protėvių patirtims, mes ne tik gydom giminės žaizdas, bet gyja ir mūsų pačių asmenybės bei santykių žaizdos, taip pat jų nebeperduodam savo vaikams?

Kviečiame susiburti bendram giminės medžio apjungimui praktiniame seminare „Giminės medžio stiprinimas“ su piešimo ritualu. Jo metu savyje stiprinsime ryšį su 7 protėvių kartomis pagal mamos ir tėvo liniją. Sąmoningu prisilietimu prie giminės energetikos, mes subtiliai atversime giminės lauką. Gydydamos jį, mes gydome SAVO PAČIŲ ŠAKNIS. Šio vidinio darbo dėka visa giminė STIPRĖJA, TVIRTĖJA, SVEIKSTA, nuo to stiprėjame ir sveikstame mes pačios.

Teorinėje seminaro dalyje:

  • gilinsimės į tai, kokią įtaką mūsų asmenybei turi kiekviena iš 7 protėvių kartų (remsimės Vedomis, Berto Helingerio šeimos  konsteliacijos teorija, Avestos tradicija ir kitais pasauliniais šaltiniais);
  • turėsite galimybę identifikuoti, kuriai jūsų giminės kartai ir probleminei jūsų gyvenimo situacijai reikia skirti daugiau dėmesio;
  • dalinsimės specialistų rekomendacijomis, kaip galite darbuotis savo giminės labui individualiai ir taip sustiprinti save protėvių palaikymo galioje.

Praktinėje seminaro dalyje:

  • kiekviena dalyvė intuityviai, nesilaikydama jokių akademinės dailės taisyklių, nupieš savo giminės medį – nesuplanuotą, spontanišką, paprastu algoritmu paremtą piešinį (algoritmas bus paaiškintas);
  • kartu sukursime piešimo ritualą, skatinantį atsipalaiduoti, pasinerti į save bei giminę gydantį kūrybos procesą;
  • po ritualo aptarsime, kokias istorijas pasakoja nupiešti giminės medžiai, nesurežisuotos linijos, spalvos ir simboliai, aptarsime kūrimo procese kilusias mintis ir suvokimus;
  • ieškodamos atsakymų į labiausiai rūpimus klausimus, pasitelksime metaforines kortas.

 
Nuoširdžiai kviečiame,


Seminaras. GIMINĖS MEDŽIO STIPRINIMAS su ritualiniu piešimu

Trukmė: 6 val

Lektorės: saviugdos trenerė, koučingo specialistė, dvasinių technologijų praktikė Raminta Lapinskaitė (www.ramintalapinskaite.lt) ir grafikos dizainerė, dailininkė, koučingo, dailės terapijos bei metaforinių kortų praktikė Eglė Stripeikienė ( www.eglemandala.lt).

Seminaro data: Kalendoriuje