Indrė Straševičė

Jogos studijos BODHI vadovė, jogos, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo trenerė.

Mano kelias į jogą prasidėjo nuo žurnalistikos ir visuomenės švietimo aplinkosaugos, etiško vartojimo, sveikos gyvensenos, ekologijos ir vegetarizmo temomis. Nuolat analizuodama informaciją apie žmonių gyvensenos įtaką mūsų planetai, pradėjau atidžiai stebėti savo veiksmus, jų priežastis ir pasekmes. Ši savistaba 2011 m. mane atvedė į Ashtanga jogą. Čia nuo pat pirmos treniruotės supratau, kad grįžau namo – atgal į savo širdį. Intensyvios jogos treniruotės, pranajamos, meditacijos padėjo iš naujo atrasti save.

Gyvenimas keitėsi iš pagrindų: griuvo, kas buvo nebereikalinga, kūrėsi prasmingesnis ir gilesnis savęs pažinimas. Nustebau atradusi, kiek mes visko savyje turime ir kaip sunku visa tai suvaldyti, kas gerą – iškelti, blogą – paleisti. Tai nuolatinės gyvenimo pratybos. Dabar pati dalinuosi sukauptomis žiniomis, padedu žmonėms gyvenime atrasti pusiausvyrą, susidraugauti su savimi ir sustiprėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Praktinių ir teorinių žinių sėmiausi iš Yoga Archarya ir Sivananda jogos centrų vadovo Swamio Sivadasananda. Lankiau kvėpavimo terapijos seminarus, aktyviai domiuosi įvairiomis jogos tradicijomis bei meditacijos formomis. 2014 metų rugsėjo mėnesį buvau 10- ties dienų Vipasanos meditacijos kurse, tyloje ir atsiskyrime., o 2016 m. baigiau Giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktoriaus kursus.

Joga ir meditacija mane lydi kiekvieną dieną. Tai ne tik mano gyvenimo dalis, tai yra mano gyvenimas, mano atsidavimas ir palaima. Savo Gyvenimo kelionę pradedame čia ir dabar – šiame kūne. Išmokime jį pajausti, skirkime jam laiko ir pažinkime save vis geriau ir vis giliau.

Mokau žmones pajausti savo prasmę vis giliau ir giliau. Tam, kad žinios, kuriomis dalinuosi, pasiektų kuo daugiau širdžių, 2016 m. pradžioje Kauno centre įkūriau jogos studiją BODHI.


Linkėdama giliau save pažinti – OM
Indrė Straševičė