Seminarų ciklas „Partnerystės dėsniai“

KOMUNIKACIJOS DĖSNIAI

Komunikacijos dėsniai

 

Mielosios, su didžiuliu džiaugsmu kviečiame jus į ypatingą seminarą  „KOMUNIKACIJOS DĖSNIAI, ARBA KAIP KALBĖTI SU VYRU APIE SAVO POREIKIUS“

Tai Visatos dėsnių ir komunikacinių žinių sintezė, kuri daro seminaro informaciją lengvai pritaikomą ir nepaprastai vertingą kasdieniniame bendravime su partneriu!!!
SEMINARO METU SUŽINOSITE, kodėl mums, moterims, GYVYBIŠKAI BŪTINA ĮSISĄMONINTI, kad partneris yra VYRAS, kuris NORI BŪTI GERBIAMAS UŽ SAVO GALIĄ. Prigimtinė moterų duotybė – sukurti erdvę vyro galiai įsitvirtinti. TA ERDVĖ ESAME MES PAČIOS – mūsų slapčiausi norai, giliausi jausmai ir esminiai poreikiai.

SEMINARE ATSAKYSIME Į KLAUSIMUS:
• Kaip moteriškai pakviesti partnerį į mūsų norų įgyvendinimo procesą?
• Kaip bendrauti su vyru, kad pasijustume išgirstos, suprastos ir priimtos?
• Kaip prašyti vyro pagalbos ir paramos taip, kad jis norėtų mums talkinti?
• Ką iš tiesų reiškia „įkvėpti vyrą dideliems darbams“ ir kaip tą daryti kasdien?
• Kaip tinkamai išreikšti savo jausmus, kad partneris juos suvoktų?
• Kaip reikšti kritiką taip, kad vyras nesijaustų puolamas?
• Kokiais kasdieniais veiksmais mes sukuriame dirvą vyro vyriškumui santykiuose augti?

JUK informacijos apie tai, kaip kurti laimingą partnerystę atskleidžiant moterišką prigimtį, daugėja, ir darosi lengva patikėti, kad santykių sunkumams lemiamą įtaką daro mūsų moteriškų gebėjimų patenkinti vyro poreikius stoka. Daugelis mūsų yra skaičiusios (ir, ko gero, ne kartą!!!) straipsnių su dėmesį prikaustančiomis antraštėmis, tokiomis kaip antai „Kokių moterų vyrai niekada nepalieka?“, „Ko vyrai ieško moteryse?“, „Kaip turėtų su vyru elgtis išmintinga moteris?“ ir t.t… Visi šie straipsniai kupini patarimų apie tai, kaip moteriai patenkinti vyro poreikius. Šie įgūdžiai, be abejonės, labai svarbūs partnerystės dinamikai, tačiau VYRAS SU SAVO VYRIŠKAIS POREIKIAIS – TAI TIK PUSĖ PARTNERYSTĖS… KITĄ PUSĘ SUDARO MŪSŲ MOTERIŠKOS REIKMĖS.

BUVUSIŲ DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

Neringa (29 m.): „Po seminaro stipriai paprasčiau pasidarė viskas, kas susiję su vyrų ir moterų santykiais.

Vilma (36 m.): „Vertingiausia tai, kad šio seminaro žinios nėra perdėm sudvasintos, jos labai aiškios ir praktiškai iškart pritaikomos.

Kristina (25 m.): „Šios informacijos dėka mano santykiuose gerokai sumažėjo konfliktų, mat aš pradėjau suvokti, kad partnerystėje nieko nebūna savaime suprantamo ir apie viską būtina tinkamai pakalbėti.

Kristina (31 m.): „Kai pradėjau taikyti šias žinias, vyras toks laimingas pasidarė, kaip ant sparnų po namus skraido, visada pasiruošęs man padėti.

Eglė (40 m.): „Po šio seminaro aš supratau, kodėl mano ankstesni santykiai nutrūko – elgiausi vyriškai ir neleidau vyrui atlikti jo rolės. Na, bet viskas išmokstama ir šio seminaro dėka aš žinau, kaip save ugdyti ir kurti santykius moteriškai.

Seminaras. 
Komunikacijos dėsniai


Trukmė: 2 val
LektorėShanti Viktorija

Seminaro data: Kalendoriuje