Koučingas

Koučingas (angl. Coaching) – tai šiuolaikinis sąmonės lavinimo metodas, grįstas tūkstantmečius skaičiuojančia Rytų išmintimi, teigiančia, kad visi atsakymai yra mumyse. Mums terikia atrasti tinkamą laiką ir erdvę,  kur galėtume susistyguoti, atsiskleisti ir iš naujo parodyti save pasauliui.

Koučingo tikslas yra atskleisti vidines asmenybės jėgas ir pakreipti jas trokštamos realybės kūrimui. Pažinusios tikrąją savo išmintį, prisiliečiame prie nesuklastoto asmenybės branduolio, o šis suteikia galingą postūmį esminiams pasikeitimams. Kartais atsakymui atrasti reikia vos akimirkos, tačiau ji gali pasukti visą gyvenimo kelią nauja kryptimi.

Visas, norinčioms kasdienybę pripildyti didesniu pasitenkinimu, tvirtesniu savęs pajautimu, pasitikėjimu savimi ar pasirinktu gyvenimo keliu, kviečiame susipažinti su koučingo specialiste Raminta Lapinskaite. Specialistė padeda moterims susikurti asmeninio gyvenimo pilnatvę ir teikia gyvenimo koučingo ir savivertės koučingo paslaugas.

Nuoširdus pokalbis tarp dviejų moterų – koučingo specialistės ir klientės – tampa erdve vidinei išminčiai prakalbinti. Kaskart išdrįsus žengti į vidų, atsiveria galimybė tyrinėti save ar augti saugiai nuo griežtų žvilgsnių, kritikos ir grėsmių, kylančių iš išorinio pasaulio. Šios moteriškumo buveinės padeda kilti nuojautoms ir įžvalgoms, susigrąžinti vidinę jėgą, rasti išeitis, priimti sprendimus.

Šiam tikslui pasiekti, koučingo specialistė pasitelkia klausimus, lavinančius sąmoningumą ir kviečiančius į situaciją pažvelgti kitaip, naujai.  Kaip žinia, nuo klausimų kokybės priklauso gyvenimo kokybė. Koučingo klausimai veiksmingai padeda atrasti gilesnių vidinių kokybių ir naujų resursų pasikeitimams.

Koučingas – tai menas pačiai sumaniai tvarkyti savo gyvenimą, laisvai elgtis ir taip gyvenime patirti daugiau džiaugsmo!

Širdis neklysta. Klystame mes, kai jos nepaisome!