Stovyklos

Gilaus poilsio stovykla „Laikas sau, sau ir dar kartą SAU!“

Renginio data: 2016.08.12-15

Picture

 
 

Saulė išlindusi šviečia, maloniai šildo, tačiau vis vien jautiesi pavargusi, išsekusi?

Erzina šeimos nariai, kolegos, kamščiai ir, apskritai, kitų žmonių egzistavimas?

Jauti, kad rytais į nubunda Tavo kūnas, bet siela giliai įmigusi ir gerokai aptingusi?

Mes, moterys, įpratusios diena iš dienos produktyviai darbuotis, tačiau visi šie požymiai byloja, kad mums METAS PRODUKTYVIAI PAILSĖTI!

KODĖL?

Ar žinojote, kad šiais laikas daugelis žmonių, o ypatingai moterų kenčia dėl lėtinio nuovargio? Moteris lėtinio nuovargio sindromas paveikia keturis kartus dažniau, nei vyrus. Mes vis nebeturime laiko kokybiškai atsipalaiduoti, išsiilsėti, išsigulėti.

Buitis tarsi verpetas nuo ryto iki vakaro supa mus savo rūpesčiuose. Nebeturime laiko sau, pasilepinimui, moteriškai draugystei. O tai būtini moteriškumo ir geros savijautos elementai.

Nuovargis ir išsekimas tapo kasdieniški ir savaime suprantami palydovai. Tačiau jų mūsų gyvenime turėtų būti minimaliai, antraip ne tik save, bet ir gyvenimo kokybę pametame kasdienybės šurmuly.

Tad šią stovyklą skiriame POILSIUI!!!! TIKRAM, KOKYBIŠKAM, MOTERIŠKAM POILSIUI. Čia skanausime, tinginiausime, darysime švelnias ir tuo pačiu gilias moteriškas praktikas, atpalaiduojančias meditacijas, užsiimsime kitokiomis maloniomis veiklomis.

ŠIOS STOVYKLOS KETINIMAS – absoliučiai, giliai ir nevaržomai PASINERTI Į ATSIPALAIDAVIMĄ!!!

Ši stovykla skirta Tau, jei:
• Ryte jau atsikeli pavargusi ir blogos nuotaikos;
• Nori tiesiog pailsėti…nuo buities, darbų, šeimos narių, skubėjimo, bėgimo;
• Jauti, kad seniai džiaugeisi buvimu su savimi, ilgesniu pamiegojimu, skaitymu ar tiesiog kavos puodeliu;
• Nebeturi laiko tiesiog ramiai pagulėti, susidėlioti į lentynas visko, kas šiuo metu vyksta Tavyje ir Tavo gyvenime;
• Jauti bendrą nuovargį visame kūne ir savo viduje.

ČIA BŪSIME SU SAVIMI, DĖL SAVĘS IR SAU – kūryboje, poilsyje, bendravime, gamtoje, tyloje, nuoširdžiame bendravime su moterimis.

 
 

PROGRAMA

 

1 diena. PENKTADIENIS.

Atvykimas ir įsikūrimas / Vidinės harmonijos erdvės atidarymas / Vakarienė / Rūpesčių paleidimo ritualas/Giluminio atsipalaidavimo praktikos.

2 diena. ŠEŠTADIENIS.

Moteriška ir švelni Jin joga ir meditacija / Pusryčiai / Kūrybinė paskaita: „Moterys moterims – kas mus įkvepia, suteikia jėgų ir palaiko kasdienybės ritme?“ Indrė/ Laikas sau, gamtai, konsultacijoms/Pietūs/ Meditacijų/pokalbių/klausimų atsakymų laikas/ Energijų subalansavimo praktikos/Vakarienė// Laikas sau, gamtai, konsultacijoms/ Pirtis

3 diena. SEKMADIENIS.

Moteriška ir švelni Jin joga ir meditacija / Pusryčiai / Paskaita „Kaip puoselėjama ir išlaikoma moteriška pusiausvyra“ (Raminta) / Energijų subalansavimo praktikos/Pietūs/ Vidinės harmonijos erdvės uždarymas/ Išvykimas

P.S. Atsižvelgdami į grupės poreikius, organizatoriai pasilieka teisę nežymiai koreguoti programą.

Renginį organizuoja VšĮ Sąmoningų santykių studija (Vilnius) ir jogos studija BODHI (Kaunas).

 

Gilaus atsipalaidavimo stovykla „Laikas sau, sau ir dar kartą SAU!“

RENGINIO DATA: 2017.06.09-06.11; atvykstame nuo 18:00 iki 19:00 val. penktadienio vakarą, o išvykstame – semadienį, 16:00 val.

RENGINIO VIETA: jaukus vienkiemis sodyba Jonavos rajone, Vepriuose. Renginio koordinates pateiksime visoms užsiregistravusioms.

Gilaus poilsio stovyklą VEDA:
Indrė Straševičė – jogos, meditacijos ir sąmoningo/dvasinio kvėpavimo trenerė.
Shanti Viktorija – Rytų astrologė, sąmoningų santykių trenerė, tantros praktikė.
Raminta Lapinskaitė – saviugdos trenerė, koučingo specialistė, tinklaraštininkė.

STOVYKLOJE SKIRSIME LAIKO INDIVIDUALIOMS KONSULTACIJOMS (jos į stovyklos kainą įskaičiuotos). Shanti Viktorija konsultuos visais santykių klausimais, Raminta Lapinskaitė konsultuos gyvenimo pasirinkimų ir krypčių temomis, o Indrė Straševičė konsultuos dvasinio augimo srityje!

 
 
…NES

Mes mokome, kad gyvenimas yra per trumpas, jog nugyventume jį puse širdies ir dar trumpesnis, kad pamestume save kasdienybės šurmuly! Kviečiame pasišvęsti tam, kam išties verta pasišvęsti!!!

Su meile

Indrė, Shanti ir Raminta