MEDITACIJŲ IR VIDINĖS RAMYBĖS KURSAS PRADEDANTIESIEMS

Moteriškumo prigimtis 

Vidinė ramybė – yra požymis, kad gyvename taikoje su savimi ir mus supančiu pasauliu. Tiek Rytų išminčiai, tiek Vakarų mokslas kalba apie teigiamas meditacijos naudas žmogaus psichikai. „Viena gilaus susitelkimo į save minutė prilygsta valandai nakties poilsio.“ – teigia senovės išmintis ir šiuolaikinis mokslas.

Sukūrėme mokymuisi, pažinimui ir susitelkimui skirtą erdvę, kurioje turėsite progą lavinti meditacinius įgūdžius, susipažinti su įvairiomis pasaulio tradicijomis, išbandyti praktikų ir būdų skubančiam minčių traukiniui nuraminti ir giluminiams įsiklausymui į savo vidų patirti.

MEDITACIJŲ KURSO METU:

 1. PAŽINSITE įvairius meditavimo būdus, gausite „step by step“ instrukcijas;
 2. ATSIRINKSITE savus metodus, kuriuos vėliau galėsite taikyti namuose;
 3. SUŽINOSITE, kaip meditacijos praktika padeda valdyti nerimą, stresą, išlaisvina kūrybines gyvenimo jėgas;
 4. PRISILIESITE prie tikrojo, nesuklastoto asmenybės branduolio, atsiveriančio už minčių šurmulio;
 5. GALĖSITE užduoti visus rūpimus klausimus patyrusioms specialistėms, viso kurso metu konsultuotis;
 6. ATPAŽINSITE meditacijos procese kylančias klaidas, suvoksite, kaip jų išvengti.

 
TEORINĖJE KURSO DALYJE JŪSŲ LAUKIA:

 1. Rytai ir Vakarai – nuo meditacijos teorijos iki psichologinės praktikos;
 2. Čakrų – psichinių energetinių asmenybės centrų –  veikimas ir priežiūra;
 3. Ryšys tarp proto, kūno ir sielos, bei žmogaus galimybės jį puoselėti;
 4. Emocinės laisvės ir minčių higienos įtaka mūsų kasdienei savijautai;
 5. Atleidimo, dėkingumo ir savęs priėmimo įtaka mūsų gyvenimo kokybei.

PRAKTINĖJE KURSO DALYJE JŪSŲ LAUKIA:

 1. Kvėpavimu paremtos meditacijos
 2. Aktyvios meditacijos
 3. Mantrų meditacijos
 4. Vizualinės meditacijos
 5. Meditacijos pasitelkiant pagalbines priemones (vaizdus, kvapus, garsus)

 

 

 
Kodėl meditacija grupėje yra TINKAMIAUSIAS BŪDAS pradėti mokytis meditacijos? Medituojant grupėje siekiama ne vien tik išlavinti meditacinius įgūdžius. Grupė PADEDA žmonėms ištirti ir ATSAKYTI į jiems meditacijos procese kylančius KLAUSIMUS IŠSAMIAU, pasiekti DIDESNĮ AIŠKUMĄ, supratimą, padeda geriau suvokti save bei priimti kitus. Grupė skirta suprasti savo potyrius, sulaukti palaikymo, pamatyti, kad skirtingi žmonės gali turėti panašių patyrimų ir iš to pasimokyti. Pagrindinis meditacijos grupių tikslas yra būti suprastam su daugybe iš vidaus kylančių naujų patirčių bei būti priimtam už tai, koks esi, nepaisant to, kiek skiriesi ar esi panašus į kitus besimokančiuosius medituoti. Įsitikinus, kad meditacijos procese kylantys iššūkiai yra žmogiški, vėliau medituoti reguliariai vienumoje pasidaro kur kas lengviau.
 

 
Jau kurį laiką norite pradėti medituoti, bet vis neatrandate tam tinkamo laiko ar kitaip atidedate savo viziją į šalį? Paprastai vilkiname šiuos kilnius savo pačių ketinimus dėl migloto ir pernelyg stereotipinio meditacijos įvaizdžio, įgūdžių ir patirties nebuvimo, palaikymo stokos. Meditacijos pradžiamokslyje dalijamės praktiškai kasdieniame gyvenime vakariečio pritaikomais meditacijos principais, siekiame demistifikuoti šią tūkstantmečius skaičiuojančią žmonijos patirtį, praplečiame požiūrį į meditaciją šiuolaikinio psichologijos mokslo rekomendacijomis, o SVARBIAUSIA, padedame “pasimatuoti” įvairius meditavimo būdus ir taip atrasti tuos savus – kaip tinkamo dydžio batus kiekvieno iš jūsų pėdai, kad po to galėtumėte “avėti” juos greitoje kasdienybėje. Mūsų vedamas meditacijų kursas trunka lygiai 21 d., tiek, kiek neuromokslas rekomenduoja skirti laiko naujam įpročiui išugdyti. TE MEDITACIJA TAMPA KASDIENIU VIDINĖS RAMYBĖS PATYRIMU!