Pašaukimo dirbtuvės

Moteriškumo prigimtis

Jei šiame gyvenimo etape keliate egzistencinius klausimus;

Jei ieškote vidinių užuominų, kuria linkme kreipti savo kelią;

Jei norite pajausti, kur gyvenimas Jus pakvietė leidęs Jums gimti;

TUOMET ŠIOS DIRBTUVĖS BŪTENT JUMS!

 

Šios 2,5 val. trukmės giluminių paieškų erdvės skirtos visiems, esantiems unikalaus pašaukimo paieškose ir vis nerandantiems to, kam gyvenime verta iš visos širdies įsipareigoti savo energija, talentais, duotybėmis ir gebėjimais.

Pagrindinės gyvenimo pašaukimo dirbtuvių prielaidos:

  • Kiekvieno mūsų sieloje yra įspaustas individualus žemėlapis, vedantis mus į unikalias aplinkybes ir situacijas, kurios geriausiai padeda išreikšti žemėje Kūrėjo planą. Dirbtuvių metu tyrinėsime šį žemėlapį.
  • Kai siekiame savo sielos tikslų, natūraliai atskleidžiame visus savo gebėjimus ir talentus. Dirbtuvių metu specialių psichotechnikų padedami ieškosime atsakymo į klausimą, vardan kokio svarbaus tikslo gimiau po šia saule.
  • Niekas kitas negali padaryti to, ką darome mes, tiksliai taip, kaip darome mes – visi esame unikalūs. Dirbtuvių metu mokysimės branginti ir gerbti savo išskirtinumą.
  • Įsipareigojimas savo dovanomis, gebėjimais ir talentais dalintis su pasauliu, yra vienas esminių žmogaus pasiekimų. Dirbtuvių metu susivoksite, kokiomis dovanomis gimėte praturtinti pasaulį.

Šių dirbtuvių dėka Jūs turėsite aiškesnį ir tikslesnį supratimą apie individualų savo gyvenimo žemėlapį, įgausite jo tyrinėjimo patirties, specialių dvasinių technologijų dėka prakalbinsite savo pašaukimą, suvoksite, kodėl verta įdėti laiko ir pastangų, kad įsitvirtintumėte savo vietoje po saule, išsigryninsite, ką daryti su praktikų metu kilusiomis įžvalgomis, sužinosite, kaip galima padėti sau ir kitiems siekiant išsipildymo kupino gyvenimo!

Ąžuolas  niekada netaps liepa, o liepa – ąžuolu. Kiekvienas medis auga  savaip, kaip ir kiekvienas žmogus. Coco Shanel kadais taikliai pasakė, kad gražiausia spalva yra ta, kuri tinka Tau. Čia kaip ir gyvenimo kelio pasirinkime – tinkamiausias tas,  kuris yra Tavo! Visata yra neblogai padirbėjusi, kad nebūtų dviejų vienodų žmonių. Kiekvienam iš mūsų skirta kažkas ypatingo, tik mums  būdingo…! ATRASKITE, PATIRKITE, SUVOKITE SAVO UNIKALUMO GROŽĮ IR PRASMĘ!