Raminta Lapinskaitė

VŠĮ Sąmoningų santykių studija vadovė, saviugdos trenerė, koučingo specialistė (ICU), rašytoja ir tinklaraštininkė, kurios darbus rasite čia: www.ramintalapinskaite.lt

Jaučiu nenumaldomą aistrą saviugdos mokslui ir praktikai, tad su įkvėpimu darbuojuosi moterų sąmoningumo vardan, kviečiu jas į saviugdos ir meditacijos grupes, konsultuoju individualiai asmeninio gyvenimo pilnatvės ir savirealizacijos temomis. Padedu moterims atskleisti vidinę jėgą, atrasti širdies kelią ir jam įsipareigoti. Ypatingą dėmesį saviugdoje skiriu MEILĖS SAU PRINCIPUI. 2018 m. pradžioje pasaulį išvydo pirmoji mano knyga MEILĖ SAU, ARBA KUO ATRAKINAMOS MOTERS SAVIVERTĖS DURYS.

Savęs pažinimo ir atkleidimo kelyje pasitikėjau tais, kurie teigė, jog visi atsakymai mumyse. Išlavinau savo gebėjimą užduoti esminius klausimus, atveriančius gilumines galimybes augti. Pasirinkau ugdomąjį vadovavimą – KOUČINGĄ, kaip pažangų psichikos lavinimo metodą. Baigiau Tarptautinės lyderystės akademijos (2011 m.) bei Baltijos koučingo centro organizuojamus (2013 m.) koučingo mokymus, o 2016 m. Koučingo paslaugų centre įgijau tarptautinę ICU (International Coaches Union) koučingo specialisto sertifikaciją.

Intuityviai pajutusi, kad lavinti save man svarbu per kūną, pažinau šokio judesio terapijos išlaisvinančią galią. Baigusi šokio judesio psichologijos pagrindų programą (Maskvos profesinio vystymo integracinės psichologijos institutas, 2010 m.), pasilikau kūno pažinimo praktikoje. 

Ši patirtis nuvedė mane prie moteriškos prigimties šaknų. Kadangi moteris pasaulį suvokia per jausmus, jiems ištyrinėti pasirinkau K. G. Jungo gelmių psichologijos metodus ir galimybes asmeninėje terapinėje patirtyje (2013 – 2015 m.). Gelmių psichologija pakvietė mane į vidinę archetipinės savasties pažinimo kelionę. Ją ir kitus moteriškumo aspektus (nuo 2011 m.) tyrinėju transpersonalinės psichoterapeutės Marinos Strekalovos organizuojamuose mokymuose moterims (www.marinastrekalova.com).

Žinias, įgytas universitetinėse viešojo administravimo studijose, nutariau įgalinti sukurdama erdvę, kurioje moterys patirtų savęs lavinimo grožį ir galimybes, Taip gimė VšĮ Sąmoningų santykių studija. Joje kartu su manimi darbuojasi savo srities profesionalės, besidalijančios žiniomis ir praktikomis, padedančiomis puoselėti svarbiausius gyvenimo santykius. Džiaugiuosi, kad kartu kuriame saviugdos renginius, kuriose švenčiamas moters sąmoningumas.

MANO TIKSLAS – padėti moteriai atskleisti VIDINĘ JĖGĄ, atverti GILUMINES SUVOKIMO duris, išsigryninti, į kokį gyvenimą jas KVIEČIA ŠIRDIS. UNIKALIAI savęs atskleidimo kelionei parenku tuos saviugdos metodus, kurie lavina INTUITYVUMĄ ir vidinę ĮŽVALGĄ, stiprina SAVIVERTĘ ir MEILĘ SAU, ugdo gebėjimą ŠIRDIMI TVARKYTIS SAVO GYVENIMĄ.

Žaviuosi kiekviena savirealizacijos kelią pasirinkusia moterimi, palaikau ir drąsinu visas, diena iš dienos kuriančias autentišką ir prasmingą gyvenimą, Esu tam, kad įkvėpčiau tęsti pradėtą saviugdos kelią, kuris ne visada būna lengvas, bet visada – praturtinantis ir reikalingas. Siekiu paremti kiekvieną  šiame svarbiame kelyje sutiktą moterį, dalintis patirtimi ir kūryba, tiesiog būti šalia ir liudyti moters gyvenimo grožį ir jėgą.


Jūsų ištikima bendražygė
Raminta Lapinskaitė
www.ramintalapinskaite.lt