Renginiai

Sąmoningų santykių studija organizuoja moters sąmonę lavinančius renginius – seminarus, praktikas ir stovyklas. Mums svarbu ne tik dalintis žiniomis apie moters gyvenimo pilnatvę, bet ir padėt žinioms tapti patirtimi. Virtusi įgūdžiais, patirtis leidžia kurti pilnatvę ir dalintis ja su kitais. Daug dėmesio skiriame, kad saviugdos metodai būtų lengvai pritaikomi realiame gyvenime, turėtų praktinę vertę.

SEMINARAI

Mūsų seminaruose Jūs išmoksite giliau pažvelgti į save ir suvokti, kokią įtaką vidiniai pasirinkimai daro visiems Jūsų kuriamiems santykiams. Seminaruose pateikiame žinias, paremtas moters archetipų, procesų, saviugdos psichologijos, astrologijos, kitų pažangių asmenybės mokslų teorija ir praktika.

PRAKTIKOS

Mūsų rengiamos praktikos skirtos moterims, norinčioms susijungti su savo gyvybinės energijos tėkme kūne, harmonizuoti ją, pasitelkti vidines jėgas trokštamo gyvenimo kūrimui. Valandų valandas galima kalbėti apie tai, kokia stipri yra mūsų moteriška energija, tačiau dar svarbiau yra ją pajusti, pažinti ir patirti. [Daugiau]

STOVYKLOS

Yra procesų moters saviugdos kelyje, kuriems ji privalo atsitraukti nuo kasdienybės sūkurio, miesto šurmulio, darbų siautulio ir visa širdimi pasinerti į save! Todėl net kelissyk per metus kviečame Jus į išvykti iš miesto ir patirti moteriškos bendrystės galią gamtos apsuptyje.

KALENDORIUS

Paruošėme Jums renginių kalendorių. Jame rasite artėjančių renginių datas, programų aprašymus ir kitą informaciją. [Daugiau]