Saviugdos grupė

Kviečiame į unikalią saviugdos grupę, su ketinimu pažinti meilės galią IR IŠTIKIMAI ĮSIPAREIGOTI JAI!

Prijaukinta meilė sau

Atraskite savo viduje patikimą mylinčią bendražygę ir pradėkite ja pasikliauti! ŠIRDIS NEKLYSTA, KLYSTAME MES, KAI JOS NEPAISOME!„Meilės neužsisakysi, meilei neįsakysi, jos nesuplanuosi… Meilei negali paliepti, nurodyti, iš jos kažko reikalauti. Savo esme ji yra laukinė ir visai nepriklausoma nuo mūsų įgeidžių. Kadangi ji visuomet laisva, meilei pakanka pačios savęs. Viskas, ką galime nuveikti savo ir jos labui – tai jai atsiverti ir švelniai prisijaukinti – daugiau jokios saviplakos, saviniekos ar prievartos prieš save, mat meilei tai svetima! Meilę pažinusi moteris tampa artima pati sau, labiau save jaučia ir atjaučia, išmoksta pasitikėti savo prigimtimi, nustoja jos bijoti – tos vidinės visaapimančios ir gyvenimą kuriančios jėgos – MEILĖS.“ (Raminta Lapinskaitė)


Daugelis mūsų žinome, esame skaičiusios ar girdėjusios, viduje pajautusios ir patyrusios, kaip SVARBU mums yra MYLĖTI SAVE, tačiau kokias žingsniais MEILĖ SAU ugdoma ir įtvirtinama kasdienybėje?

Nepamainomi MEILĖS SAU ATSAKYMAI,

PATYRIMAI ir ĮGŪDŽIAI moterų saviugdos grupėje:

 • Ką daryti, kad saviugda vestų į ilgalaikį pokytį, o ne trumpalaikį nuotaikos prašviesėjimą: MEILE SAU PAREMTA  KASDIENYBĖ;
 • Kokiais pasirinkimais, sprendimais ir veiksmais ugdoma meilė sau: GYVENTI JAUČIANT, GYVENTI ŠIRDIMI;
 • Kaip puoselėjama vidinė erdvė ir ryšys su siela: DĖMESINGUMAS, AIŠKUMAS IR KITI VIDINIŲ GALIŲ ŠALTINIAI;
 • Ką kiekviena galime dėl savęs padaryti, kad pasijaustume saugios ir labiau savimi pasitikėtume: MEILĖS KUPINA VALIA IR MOTYVACIJA;

  

Šis mokymasis moterų grupėje padės Jums:

 • Gerinti kasdienę savijautą ir atkurti ryšius su savimi;
 • Sustiprinti meilę sau ir savigarbos jausmą;
 • Atskleisti vidines pokyčių gaires, į jas įsiklausyti;
 • Išmokti gyventi jaučiant save ir savo autentiškumą;
 • Pažvelgti į savo tikrąjį vidų, priimti jo poreikius;

 

Ko tikėtis iš šios saviugdos grupės?

 • Mokysimės atsiverti pačios sau, meilės akimis pažvelgti į savo tikrąjį nesuklastotą vidinį aš;
 • Ieškosime sąžiningumo prieš save pačią resursų, ugdysime švelnumą ir supratingumą sau;
 • Taikysime draugystės su savimi principus, pažinsime natūralius savęs priėmimo procesus;
 • Žvelgsime į vidinį veidrodį ir ieškosime jame sielos atspindžio, kuris prašosi būti pamatytas;
 • Lavėsime savu ritmu, unikaliu tempu ir elgsimės su savimi kaip su svarbiu, vertingu žmogumi;
 • Ugdysime įgūdžius, kurie taps nepamainomi pagalbininkai autentiškame kelyje į pilnatvę ir pasitikėjimą;
 • Pažinsime ir tyrinėsime įvairius vidinio saugumo resursų ir meilės sau indų pildymo būdus;
 • Išbandžiusios pažangius saviugdos metodus kiekviena atrasime savus ir su meile žengsime pasirinktu keliu.

Šios saviugdos grupės darbo principai:

Saviugdos grupė yra uždara. Per mėnesio trukmės (t.y. 4 kassavaitinius susitikimus po 2 val.) saviugdos procesą gausite įrankių ir gairių, padėsiančių ugdyti meilę sau savarankiškai. Kad būtų užtikrintas asmeninis dėmesys kiekvienai dalyvei, grupės narių skaičius yra ribotas – iki 10 moterų.

Saviugdos grupę veda:

RAMINTA LAPINSKAITĖ, saviugdos trenerė, koučingo specialistė (ICU), tinklaraštininkė, knygos MEILĖ SAU, ARBA KUO ATRAKINAMOS MOTRES SAVIVERTĖS DURYS autorė, VšĮ Sąmoningų santykių studijos įkūrėja, individualiai ir grupėse ugdanti moteris asmeninio gyvenimo pilnatvės temomis ir ypatingą dėmesį skirianti meilės sau principui saviugdoje. Daugiau informacijos ir straipsnių rasite asmeniniame tinklaraštyje.

SAVIUGDOS GRUPĖ

skirta moterims, norinčioms sustiprinti save bendraminčių, keliančių tuos pačius lavėjimo tikslus, palaikymu. Mažai kas taip greit atkuria moters vidinę pusiausvyrą kaip priklausymo saviems jausmas. Šiuose moterų susitikimuose kiekviena dalyvė pajaučia, kad yra priimama tokia, kokia yra, tiek dėl savo panašumų į kitas moteris, tiek ir dėl savo unikalumo, nepakartojamumo, išskirtinumo. Būtent saviugdos grupėse itin sparčiai lavėja moters bendrystės pajautimas, gyja senos vienišumo žaizdos, pildosi vidiniai savęs priėmimo ir palaikymo indai. Be viso to, naujausi neurobiologijos mokslo tyrimai rodo, kad tarpusavyje nuoširdžiai bendraujančioms moterims pakyla moteriškų hormonų lygis kraujyje, dėl to jos jaučiasi pakylėtos, prisipildžiusios, priartėjusios prie tikrosios savo prigimties.