Seminarai

 • Mūsų seminarai skirti sąmoningumą lavinančiai moteriai, trokštančiai pačiai kurti savo gyvenimą ir visapusiškai save atskleisti santykiuose!
   

  PAŽINK KARALIENĘ SAVYJE

   
  Seminarų ciklas „PAŽINK KARALIENĘ SAVYJE“ skirtas visoms moterims, norinčioms pažinti moteriškos savivertės prigimtį ir jos galimybes. Juk „mažai kas gyvenime turi tiek teigiamos galios, kaip NUOŠIRDUS TIKRAS SAVO VERTĖS PAJAUTIMAS. Ir mažai kas daro tokį stiprų neigiamą poveikį, kaip savo vertės pajautimo stoka“ (archetipų specialistė Caroline Myss). Pajauskite tai, ką išties verta pajausti!
  Savivertės lavinimo seminarai:
   

   
   

  MOTERIŠKOJI SAVIUGDA

   
  Moteriškos saviugdos seminaruose išmoksite viso to, ko mūsų, moterų, neišmokė mokykloje, tačiau kiekviena privalome tą apie save suvokti. Tai žinios ir patirtis, kurias būtina įsisąmoninti kiekvienai harmoningo gyvenimo siekiančiai moteriai. Išmokite mėgautis savo moteriškumu!
  Moteriškosios saviugdos seminarai:
   

   
   

  PARTNERYSTĖS DĖSNIAI

   

  Seminarų cikle „PARTNERYSTĖS DĖSNIAI“ gausite vertingų žinių ir praktinių rekomendacijų kaip kurti partnerystę iš moteriškos sąmonės. Nors MYLĖTI – REIŠKIA BŪTI LAIMINGAM KARTU (havajiečių dvasinis principas), tačiau vyrai ir moterys partnerystėje atskleidžia skirtingas savybes, o tik gili pagarba šiems skirtumams ir leidžia džiaugtis laime kartu. Pažinkite savąjį moteriškumą ir leiskite augti partnerio vyriškumui!

  Partnerystės įgūdžių lavinimo seminarai:

   

   
   

  GIMINĖS MEDŽIO STIPRINIMAS

   

  Šių seminarų metu per sąmoningus ryšius su gimine puoselėjame SAVO PAČIŲ ŠAKNIS – gyvybinės energijos, meilės ir harmonijos tėkmę asmeniniame ir socialiniame gyvenime. Jei jums atrodo, kad viską, kas jūsų jėgose, jau padarėte, o vis dar stringate, tuomet metas atsigręžti į protėvius. Ryšys su gimine gali tapti didžiuliu palaikymu, apsauga ir parama jūsų gyvenime. Padovanokite šias dovanas sau ir savo giminei!

  Giminės medžio stiprinimo seminarai:

   

   

 

PRAKTINĖ ASTROLOGIJA

 

Vedų astrologija – vienas seniausių astrologijos mokslų, leidžiančių giliai pažinti ir priimti savo prigimtį. Kviečiame šias senovines Visatos žinias pritaikyti savo kasdienybėje ir taip sąmoningai įnešti į savo gyvenimą daugiau lengvumo ir paprastumo. Tik nustojusios priešintis savo prigimčiai tampame  išties laimingos! Kai išmokstame žvelgti į save  Visatos akimis, „nei aplinka, nei kokios nors klaidos suvokimas negali sujaukti pagrindinio jausmo, kad GYVENIMAS MUS APDOVANOJA UŽ TAI, KAD ESAME LOBIS “ (Alenka Rebula). Išmokite džiaugtis prigimtiniais lobiais kasdien!

Praktinės astrologijos seminarai: