Shanti Viktorija

Vedų astrologė, Asmeninių transformacijų trenerė

Nuo to laiko, kiek save atsimenu, domiuosi žmogumi ir jo sąmonės galimybėmis, todėl pasirinkau filosofijos studijas (Vilniau Universitetas, 2009). Studijuojant man tapo svarbu, kaip žmogus gali harmoningai save išreikšti šiame pasaulyje, todėl įgijau ir komunikacijos mokslų magistro laipsnį (Vilniaus Universitetas, 2011). Pastarųjų studijų metu visa savastimi pasinėriau į lyčių komunikaciją, ėmiau tyrinėti vyro ir moters santykių dinamikos ypatumus. Nuotoliniu būdu studijavau pas Marnį Battistą, ugdomojo vadovavimo santykiuose profesionalę apie psichoemocinius vyrų ir moterų tarpusavio santykių kūrimo dėsnius. Pas Evan Marc Katz, efektyvaus susitikinėjimo trenerį, mokiausi vyrų mąstymo ir pasaulėjautos pagrindų bei praplėčiau lyčių komunikacijos mokslo žinias.

Esu Vedų astrologė, individualiai konsultuoju žmones astrologiniais klausimais, taip pat vedų astrologinius kursus, norintiems išmokti šio dangiško amato, 2011 m. gilinau savo žinias Amerikos Vedų meno ir mokslo akademijoje, o nuo 2015 metų žinias plečiu Indijoje.
Astrologija, tai mano gyvenimo būdas, menas, kuris džiugina mane kasdien, tai mano meilė ir begalinė aistra ♥ Astrologija mane surado prieš 15 metų, paliesdama iki sielos gelmių. Tai viena didžiausių mano gyvenimo dovanų, kuri padėjo pažinti save, pažinti Tave ir pamatyti gyvenimą Visatos akimis. 

Astrologija keičia žmonių gyvenimus, nes keičia mūsų vidų, ji atriša mūsų sielai sparnus nuo atsikartojančių karminių situacijų, suteikdama daugiau laisvės ir pasitikėjimo savimi, padeda pamatyti save kitaip ir švelniai pamilti save iš naujo, o visų svarbiausia suteikia giluminį pasitikėjimą savo vidiniu ritmu bei pačiu gyvenimu

Ieškodama būdų pažinti žmogaus savastį giliau, atradau tantrą. Nuo 2013 m. praktikuoju šį itin efektyvų asmeninės transformacijos mokymą, mokausi pas Premartą ir Svarup, tiesioginius Ošo mokinius. Ošo – vienas žymiausių visų laikų Indijos mąstytojų, įtakingas mokytojas, padaręs revoliucinę įtaką vidinės transformacijos mokslui ir meditacijos praktikai. Man artimas jo mokymas apie žmogaus sąmonės prigimtį, todėl tantrą renkuosi kaip asmeninio augimo ir dvasinio tobulėjimo kelią.

Su meile 
Shanti Viktorija