Shanti Viktorija


🌙 Asmenininių transformacijų trenerė (Holistinė terapija) 
🌙 Vedų astropsichologė (www.astrologijatau.lt
🌙 Energetinio konsultavimo praktikė
🌙 DAT (Dvasinio atsako terapijos) praktikė
🌙 VšĮ Sąmoningų santykių studija bendraįkūrėja 
🌙 Saviugdos seminarų bei stovyklų organizatorė nuo 2014 m. Lietuvoje bei užsienyje

Sąmoningi santykiai
Nuo to laiko, kiek save atsimenu, domiuosi žmogumi ir jo sąmonės galimybėmis, todėl pasirinkau filosofijos studijas (Vilniaus Universitetas, 2009). Studijuojant man tapo svarbu, kaip žmogus gali harmoningai save išreikšti šiame pasaulyje, todėl įgijau ir komunikacijos mokslų magistro laipsnį (Vilniaus Universitetas, 2011). Pastarųjų studijų metu visa savastimi pasinėriau į lyčių komunikaciją: pradėjau tyrinėti vyrų mąstymo ir pasaulėjautos ypatumus bei mokytis apie psichoemocinius vyrų ir moterų tarpusavio santykių kūrimo dėsnius. Nuo 2014 metų pradėjau vesti sąmingų santykių seminarus.

Vedų astrologija
Esu Vedų astrolopsichologė, individualiai konsultuoju žmones astrologiniais klausimais, taip pat vedu astrologinius kursus, norintiems išmokti šio dangiško amato. Savo žinias Amerikos Vedų meno ir mokslo akademijoje, o nuo 2015 metų žinias plečiu Indijoje.
Astrologija, tai mano gyvenimo būdas, menas, kuris džiugina mane kasdien, tai mano meilė ir begalinė aistra ♥ Astrologija mane surado prieš 17 metų, paliesdama iki sielos gelmių. Tai viena didžiausių mano gyvenimo dovanų, kuri padėjo pažinti save, pažinti kitą ir pamatyti gyvenimą Visatos akimis. 
Astrologija keičia žmonių gyvenimus, nes keičia mūsų vidų, ji atriša mūsų sielai sparnus nuo atsikartojančių karminių situacijų, suteikdama daugiau laisvės ir pasitikėjimo savimi, padeda pamatyti save kitaip ir švelniai pamilti save iš naujo, o visų svarbiausia suteikia giluminį pasitikėjimą savo vidiniu ritmu bei pačiu gyvenimu. 

Dvasinis tobulėjimas 
Ieškodama būdų pažinti žmogaus savastį dar giliau, nukeliavau į
♥ holistinę terapiją (A Psychology of Awakening Studies, Turiya Rafia)
♥ energetinį konsultavimą (Energy Counseling Training, Sugandho) 
♥ dvasinio atsako terapiją (Spiritual Response Therapy, Jelena Šubina)
♥ tantrą (Tantra Training, Homa & Mukto)
♥ mano sielai labai artimus Ošo mokymus apie žmogaus sąmonės prigimtį. Ošho – vienas žymiausių visų laikų Indijos mąstytojų, įtakingas mokytojas, padaręs revoliucinę įtaką vidinės transformacijos mokslui ir meditacijos praktikai. Todėl labai praktiškos asmeninės transformacijos pasirinkau mokytis pas tiesioginius jo mokinius: Svarup & Premarta


Su meile 
Shanti