Konsultacijos

Skyrybų koučingas


GYVENIMO KOUČINGAS (angl. Life Coaching) – šiuolaikinis sąmoningumo ugdymo metodas, paremtas giluminių atsakymų į svarbiausiuosius gyvenimo klausimus paieška. Tai konsultavimo būdas, grįstas prielaida, kad visi atsakymai yra žmogaus viduje, todėl koučingo specialisto uždavinys – padėti žmogui pačiam atsakyti į rūpimus klausimus, atrasti savus siekius, motyvus, poreikius. Šie giluminiai atradimai išlaisvina energiją pokyčiui, dėl to pasidaro lengviau įgyvendinti svarbius pasirinkimus, siekti trokštamo pasikeitimo gyvenime.

Kurlink nukreipti savo kelią? Kaip į savo kasdienybę susigrąžinti pilnatvę? Kaip man realizuoti save išoriniame pasaulyje? Šių ir daugybės kitų moters asmenybei svarbiausiųjų atsakymų paieškos kelionėje talkina koučingo specialistė Raminta Lapinskaitė. Taikydama individualiai parinktas koučingo technikas specialistė padeda moterims atrasti giliausius jų gyvenimo motyvus, išsikelti autentiškus tikslus, detalizuoti tų tikslų realizavimo procesą.

Gyvenimo koučingas skirtas Jums, jei:
  • Ieškote būdų gyventi aistringiau, su didesniu įkvėpimu.
  • Jaučiatės sumišusi ir negalite nuspręsti, kurlink judėti.
  • Apsisprendėte nebesislėpti už praeities žaizdų ir jaučiatės nusipelniusi gyventi trokštamą gyvenimą!
  • Turite daug norų, idėjų, vizijų, bet nežinote, nuo ko pradėti jas realizuoti.
  • Norite išlaisvinti tą vidinę jėgą, kuri Jus džiaugsmingai kviečia žengti pirmyn!
  • Jaučiate, kad esate pasiruošusi esminiams pozityviems gyvenimo pokyčiams.
  • Savo gyvenime norite sukurti daugiau pilnatvės, pasitenkinimo, pasitikėjimo savimi.
  • Jau kurį laiką nešiojatės savyje klausimus, į kuriuos Jums atsakymų rasti nepadeda knygos, mokymai ir seminarai.

 

Jei Jums tinka bent vienas iš aukščiau nurodytų aspektų – susisiekite su koučingo specialiste Raminta Lapinskaite
ir susitarkite dėl susitikimo!

 


Pirmoji koučingo sesija – UŽ PUSĘ KAINOS!

Abipusis nuoširdumas ir pasitikėjimo kupinas ryšys yra būtinas sėkmingo koučingo proceso elementas. Pirmosios sesijos metu susipažinsite su koučingo specialiste, aptarsite savo poreikius, vizijas, lūkesčius ir abejones. Po jos galėsite apsispręsti, kiek Jums artimas koučingas kaip savęs lavinimo būdas, taip pat, kiek jums savas santykis su pačia koučingo specialiste ir jos praktikuojamais darbo metodais.

Koučingo pokalbis yra veiksmingas būdas susivokti savuose noruose ir poreikiuose, resursuose ir galimybėse, jis leidžia įsivardinti kryptis, kuriose svarbu išreikšti ir įtvirtinti save, padeda priimti esminius apsisprendimus, detalizuoti pasirinktą kelią, numatyti visus reikiamus žingsnius jame.

Man koučingas, tai – tai menas pačiai sumaniai tvarkyti savo gyvenimą, laisviau elgtis, labiau pasitikėti ir taip gyvenime patirti daugiau džiaugsmo!

Nepaisant koučingo, kaip sąmoningumo lavinimo metodo, galimybių – svarbiausias čia yra pačios Moters pasiryžimas augti ir stiprėti autentiškume ir vidinėje laisvėje!

Kviečiu pasiryžti!

Koučingo specialistė
Raminta Lapinskaitė
www.ramintalapinskaite.lt


JUS KONSULTUOJA: koučingo specialistė Raminta Lapinskaitė

KONSULTACIJOS TRUKMĖ: 1 val
Su koučingo specialiste įvertinę savo situaciją ir lūkesčius, kartu nuspresite, kiek koučingo sesijų Jums reikės.

KONSULTAVIMO VIETA: su koučingo specialiste galima susitikti Sąmoningų santykių studijoje arba kitoje Jums patogioje vietoje.

KONSULTACIJOS KAINA: 40 eur (pirmoji sesija – UŽ PUSĘ KAINOS!)

Būtina IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA