Stovyklos

Partnerystės harmonizavimo seminaras „MYLIU IR ESU MYLIMA“

Santykiai su vyru yra viena svarbiausių moters širdies pamokų. Mes visos norime mylėti, visos norime būti mylimos! Tam, kad realizuotume meilę partnerystėje, mes esame kviečiamos augti – per savo norus, jausmus, iššūkius, nesusipratimus ir problemas…

VISAS MOTERIS IR MERGINAS kviečiame į savaitgalio trukmės partnerystės harmonizavimo seminarą, kurio KETINIMAS – pažinti tarpusavio santykių erdvę ir rasti meilės resursų partnerystei stiprinti, puoselėti ir auginti ir plėtoti.


Savęs patyrimo stovykla „TAVO GYVENIMAS IEŠKO TAVĘS“

Priimti savo kelią – tai priimti savo unikalumą, autentiškumą, išskirtinumą. Savitumas yra duotybė ir žmogaus stiprybė! Nusilpstame, kai bandome įtikti visiems, sustiprėjame kai įsiteigiame sau!

Savas kelias visada ištikimai eina greta mūsų, kantriai laukia, kol mes išsilakstysime kitų pramintais takais, ir galutinai įsitikinsime, kad jie – ne mūsų. Paradoksas, kad savo gyvenimo kelio mums net nereikia ieškoti – mums tereikia į jį stoti ir jame įsitvirtinti!

Kviečiame į savęs patyrimo stovyklą TAVO GYVENIMAS IEŠKO TAVĘS! Sukūrėme laiką ir vietą, kur mums svarbūs visi žmogaus asmeninio augimo, savirealizacijos, saviaktualizacijos, gyvenimo džiaugsmo, kūrybinės energijos klausimai.


Patyrimų savaitgalis moterims „ŠIRDIES RITMU“

Mielosios, ar moteriškosios išminties mokytojos jums jau sakė, kad MEILĖ privalo tapti moters santykio su savimi pamatu, antraip ji nesijaus iki galo laiminga ir negebės kurti darnių santykių? Gal net pasirinkote MEILĘ SAU kaip trokštamą moteriškos savirealizacijos kelią, bet nežinote nuo ko pradėti? O gal turite įkvepiančių ir gilių MEILĖS RYŠIO SU SAVIMI patirčių, bet dar nesuvokiate, kaip jas įtvirtinti kasdienybėje?

Paskutinį vėsaus lapkričio savaitgalį kviečiame pasinerti į šiltą ir širdingą moteriškumo patirtį . Šio moteriško susitikimo ketinimas – NUSILEISTI Į SAVOSIOS ŠIRDIES GELMĘ IR PAŽINTI JOS NATŪRALŲ RITMĄ, tą, kuris moterį sujungia su jos gyvenimo jėga, norų tėkme, gebėjimu kurti santykius, o save juose išskleisti autentiškai.