Veikla

SĄMONINGŲ SANTYKIŲ STUDIJA – tai unikali savęs pažinimo erdvė, gimusi iš ilgametės dviejų moterų – saviugdos trenerės Ramintos ir vedų astrologės Shanti Viktorijos draugystės. Savo veiklą pradėjome 2014 m. nuo seminarų moterims apie darnius santykius su vyrais. Netrukus supratome, kad be sąmoningo bendravimo įgūdžių, moterys privalo išsiugdyti šiltus, pagarba ir meile paremtus santykius pačios su savimi. Tik taip jos geba santykiuose išsiskleisti nuoširdžiai ir visapusiškai! Laikui bėgant ir patirčiai besikaupiant mūsų studijos veikloje atsirado savivertės pamokų, saviugdos seminarų ciklų ir grupių, praktinės astrologijos kursų, meditacijų ir kitų moteriškų praktikų.

Nuo 2017 m. Į seminarus, saviugdos ir meditacijos grupes, stovyklas kviečiame visus – moteris ir vyrus, norinčius augti, pažinti savo autentišką tiesą, sustiprėti unikalume ir žengti į svarbiausiuosius gyvenimo santykius nuoširdžiai, su tikrumu ir meile. Mes mokome, kad gyvenimas yra per trumpas, jog nugyventume jį puse širdies ir dar trumpesnis, kad pamestume save kasdienybės šurmulyje! Kviečiame pasišvęsti tam, kam išties verta pasišvęsti – išlaisvintos sielos jėgai ir grožiui! ​​

Mes mokome, kad gyvenimas yra per trumpas, jog nugyventume jį puse širdies ir dar trumpesnis, kad pamestume save kasdienybės šurmuly! Kviečiame moteris pasišvęsti tam, kam išties verta pasišvęsti – sielos jėgos ir augimo kupinai kasdienybei.

Sąmoningų santykių studijos įkūrėjos
Raminta Lapinskaitė ir Shanti Viktorija